چرا فروشگاه باران؟

خدماتی که فروشگاه باران را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند:

1- سه ماه مهلت تست سیستم کامل : در صورتی که سیستم خود را بصورت کامل از فروشگاه باران خرید کنید ، سه ماه ضمانت و مهلت تست قطعات آن برای شما منظور می گردد.(شرایط گارانتی مطالعه شود)

2- امکان خرید حضوری : برای مشتریانی که دوست دارند کالا رو از نزدیک مشاهده کنند و بعد اقدام به خرید نمایند ، فروشگاه فیزیکی فروشگاه باران واقع در میدان ولیعصر مجتمع نور آماده خدمت رسانی می باشد.

3- اسمبل حرفه ای سیستم : اسمبل حرفه ای علاوه بر زیبایی باعث بهینه شدن گردش هوای داخل کیس و خنک شدن بهتر قطعات داخل آن می گردد.

4- مشاوره حرفه ای : مهمترین مسئله در هنگام خرید سیستم و یا قطعات ، خرید هوشمندانه و مقتصدانه است.مشاوران فنی فروشگاه باران با راهنمایی شما قبل از خرید ، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

5- پشتیبانی مناسب : برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران عزیز، بخش پشتیبانی فنی فروشگاه باران پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با قطعات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله ای در رابطه با محصولات خریداری شده است.

6- خرید کالای دست دوم : کاربرانی که قصد ارتقاء سیستم خود یا فروش آن را دارند می توانند بافروشگاه باران تماس گرفته و سیستم خود را بفروش برسانند. کالاهای خریده شده از کاربران در تالار گفتگو با قیمتی بسیار مناسب به کاربران دیگر عرضه می شود.

7- تعویض کالای شما با کالای دیگر : بعضا پیش آمده است که کاربری قطعه ای را از فروشگاهی تهیه نموده و بعد از چند روز بدون استفاده از آن کالا قصد تعویض آن کالا را با مدل بالاتر یا پایین تر را دارند که معمولا فروشگاه ها از تعویض یا پس گرفتن آن امتناع می­کنند. فروشگاه باران قطعات نو شما را با فاکتور خرید ( در صورت تمایل به خرید توسط فروشگاه باران با قیمتی توافقی ) آن کالا برای شما با مدل های دیگر تعویض می نماید.

8- ساخت ویدئو های آنباکسینگ و ریویو : شاید قبل از خرید محصولی خاص دوست داشته باشید که از محتویات داخل آن با خبر شوید یا درباره ی آن محصول اطلاعات خاصی کسب نمایید. بخش ویدئویی فروشگاه باران با آنباکسینگ و بررسی کالاهای بروز دنیا این نیاز شما را برآورده می کند.

9- سورپرایز بازدیدکنندگان از سایت و مشتریان : ایجاد حس خوب و همچنین بوجود آوردن هیجان بخشی از نقشه ی راه فروشگاه باران در مسیر تعالی خود است. در بازه های زمانی خاص فروشگاه باران با طرح های خلاقانه و هیجان انگیز مشتریان و بازدیدکنندگان از سایت خود را غافلگیر می­ کند.آماده باشید شاید نفر بعد شما باشید…